دستور پخت

مرغ سماقی با گریپ فروت، در سینی مزه فینگرفود

/
یک قاشق روغن زیتون را در تابه ای مناسب، روی حرارت قرار دهید. دارچین و بلغور گندم را به آن اضافه کرده و هم بزنید. زمانی که بوی بلغور به مشامتان رسید، نمک و مقداری اب به آن اضافه کرده و درب ظرف را بگذارید و اجازه دهید تا مواد درون تابه به جوش آید.

سوپ نارگیلی، زنجبیلی کدو حلوایی، در سینی مزه فینگرفود

/
سوپ فنجانی، پیش غذایی خوشمزه، دلنشین و مناسب برای اکثر مجالس می باشد، در واقع میز غذا را زیباتر و مجلسی تر نشان می دهد. قرار دادن سوپ فنجانی در سینی مزه فینگرفود، دیس شما را کامل تر از همیشه نمایان می کند. سوپ فنجانی همیشه طرفداران خاص خود را دارد به ویژه اگر با طعمی جدید و نو باشد.

انرژی بار شکلات بادام زمینی، در سینی مزه فینگرفود

/
برای تهیه سینی مزه فینگرفود، هم می توان از مواد اولیه ساده و در دسترسی که در خانه موجود است استفاده کرد و هم می توان از مواد اولیه با طعم جدیدتر برای تهیه سینی مزه فینگرفود استفاده کرد. نوع مهمانی و افرادی که به مهمانی دعوت شده اند منشا تصمیم گیری خواهند بود.
گراتن مرغ و بادمجان - ایفودو

طرز تهیه گراتن مرغ و بادمجان

/
مرغ را پخته و استخوان ها را جدا کرده و به تکه های مکعبی در بیاورید. بادمجان ها را حلقه ای برش داده بعد از گرفتن تلخی آن سرخ میکنیم (قطر حدود نیم سانت)
کوفته سوئدی - ایفودو

طرز تهیه کوفته سوئدی

/
کلیه مواد به غیر از آرد سفید و آب، را با هم مخلوط کرده و خوب ورز می دهیم. از مواد به اندازه یک گردو برداشته گرد میکنیم و در آرد میغلطانیم و در روغن سرخ میکنیم. همه مواد را که به این شکل سرخ کردیم کنار میگذراریم.

مطالب مفید